Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hackintosh chyba instalace

Zdravím všechny a prosím o radu. Když instaluji hackintosh na virtualbox tak se asi v třičtvrtině vždy zobrazí chyba: Do tohoto počítače nelze OS X nainstalovat. Při provádění skriptů z balíčku AppleTyMCEBackup.pkg se vyskytla chyba. instalaci už jsem několikrát restartoval ale vždy to skončili tímto. Pomůže mi někdo? předem děkuji za rady!

• Pouzij radeji verzi MAVERICK, ze které muzes prestoupit pômoci UPdate (i kdyz ve virtualu to bude zrejme sranda), jetsli ti jde jen s obeznamenim s OSX, nema cenu instalovat El Capitan ;-)
• S HACKINTOSH si na chybné hlasky vseho druhu musis zvykat.

• "Po" nebo "Pred" instalaci ? Pri instalaci jsi oznacoval i <MultiBeast /BootLoader> ?
• Pri startu zadej -v -x (verb/strom), tak se bude nacitat TEXTOVE kde se ti ukaze na cem se presne zastavil.

# TiP
Zkus i KOMBINACI /napsat pred nactenim (po spusteni):
1:

GraphicsEnabler=Yes

2: Jestli mas GK Nvidia

PCIRootUID=0

nebo

PCIRootUID=1

Kuprikladu

-x PCIRootUID=1