Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hbbtv

Ahoj mám tv smart LG která podporuje HbbTv v menu mám zapnuté ale když najedu na ČT tak mě to nefunguje,nevíte jak aktivovat? díkes

Máš povolenou Datovou službu v TV?
Mám sice TV Samsung, ale tohle hbbtv mi taky nefunguje (ale dříve fungovalo).
Při pokusu o spuštění to hlásí nějaké error hlášky, anebo to odkazuje na zapnutí Datové služby (která už zapnutá je). Já jsem se tím už dál nezabýval (v podstatě to k ničemu není), ale možná by pomohla odinstalace toho modulu a instalace novější verze?