Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Directx

Čaute. koupil jsem si nový noťas - WIN 10. zkoušel jsem si stáhnout pár free programů, ale pořád mi to ukazuje že mi chybí něco s directx a hází mi to na stránku kde mi to nabízí si zas instalovat desítky. prosil bych teda o radu, kde si ho stáhnout, nebo updatovat, jsem v těhle věcech amatér, díky :-)

• Coti kde co nabizi ? Ty FREE programy, ti ukazi cokoliv, aby jsi byl presvedcen, ze ti neco chyby a byl donucen neco uzivat nebo dokonce kupovat. :-)
• Aby jsi mel klidnou dusi, ve Windows 10 zade "SPUSTIT/Start" a zadej nasleduji prikaz :

DxDiag

• Spustel jsi ten DxDiag ?

*Klavesova kombinane pro "SPUST" : <WIN+R>

To ti spusti diagnostiku Direct X, kdyby jsi ho nemel, tak o tom budes informovan, stahlé FREE zbytecnosti, radeji hned z PC odinstaluj, nez stahnou a nainstaluji své kamarady :-)
[img=/file/view/25843-d-x-png]http://pc.poradna.net/file/view/25843-d-x-png[/img]

• Ten Open Broadcaster Software ti vypisuje presne co ?
• Instalacace "DirectX" na stahnuti zde : https://www.microsoft.com/fr-fr/download/confirmat ion.aspx?id=35