Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlaždice Windows 10

Ahoj, mám dotaz ohledně dlaždic ve Windows 10. Předevčírem mi spadnul systém, musel jsem nainstalova Windows 7 a nechal upgradovat na Windows 10, ale v nabídce start mi nejdou odepnout dvě dlaždice. A to nějaký Flipboard a Minecraft: Windows 10 Edition Beta. Dále je zvláštní, že mi nejde žádná z mých aplikací připnout k nabídce start. Nevíte co s tím? Díky. OS je legální...

Minecraft a ani to další není standartně součást žádného OS,a samo se to tam nedostalo.

• Ano, jsou v nabidce uz po instalaci Windows 10, jde jen o (prazdnou) ikonku z odkazem na Windows Store na Minecraft.

Novice:
• Klikem pravym klikem na dlazdici "MineCraft", mas v nabidce dole moznost PLUS ktera ti da dalsi moznost : "Dezaktivovat".