Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista CZ Business - aplikace "Win kontakty"

Dobry den, prosim o radu: mam Win Vista CZ Business 32 bitu, pro postu pak pouzivam jejich Windows Mail a tim padem i aplikaci Windows kontakty.
V kontaktech vsak zaboha nemuzu najit, jak nastavovat skupiny kontaktu, coz bylo napr. bezne v OE. Mj. i kontakty prevedene z OE nastavene skupiny nenatahly. V napovede Visty se sice o skupinach pise, ale v nabidce fakticky nejsou. Umel byste nekdo prosim poradit? Dekuji jizam

Otázka je, co potřebuješ u skupiny kontaktů nastavovat:?: Je pravda, že tam ani nic pořádně nastavit nejde. Pokud potřebuješ o něco lepší správu kontaktů (a vůbec trochu propracovanějšího email. klienta), zkus se poohlédnout po něčem jiném...