Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s routerem

Dobrý den,mám problém s wifi routerem Edimax.Mám ho nastavený na WISP režim,kvůli tomu,že na druhou stranu domu velmi slabě dosahovala wifi.vše je v pořádku nastaveno,ale nevím,jak změnit přístupové heslo k routeru,je tam nastaveno defaultní (tohle : 2Dv ) Díky za odpověď.

wisp režim: pokud jsi nic neměnil, routeru zůstal přístup (ip, login), který je na štítku zespodu routeru.

wisp taky znamená, že wifi je použito jen pro příjem od prvního routeru, že ho edimax nešíří dál. to sice umí režim repeater, ale ten zase zpomaluje už tak bídný přenos.

pokud by stál signál za houby, pro přemostění větší vzdálenosti na stejné fázi jdou použít powerline adaptéry.