Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje tlačítko pro vypnutí PC HP Pavilion

Dobrý den ,
chci se jen zeptat jak mohu vyměnit či opravit tlačítko na PC pro vyp/zap ,nebo dá se PC zapnout nějak jinak .... tlačítko ani nesvítí ...chtěla jsem jen vyčistit klávesnici a vypla jsem ho na tvrdo a ted ho nemohu zapnout ....
Děkuji předem za pomoc...

Strc PC znova do elektriky a na zdroji skontroluj ze je mechanicke tlacitko zapnute.
Ked to bolo cistene vysavacom alebo co zvnutra tak mozu byt vytiahnute nejake kable vnutri apod alebo je to uz odpalene cele.

Jaj sorry cistena bola len klavesnica. Tak ho zasa zapni "natvrdo" :) Preco bolo vypnute natvrdo? Jake tlacitko nefunguje? Zmackni tlacitko na bedni, a ne na klavesnici.

no ono jde vlastně o to že to tlačítko nefungovalo už předtím a počítač pak přecházel jen do režimu spánku a nastartovalo ho třeba jen pohnutí myší ale nějak jsem na to zapomněla a u přihlášení byla i kolonka vypnout tak jsem to potvrdila a jakmile se vypnul tak mi to došlo .... a jde právě o tlačítko přímo pro vypnutí a zapnutí které nefunguje a ted už ho musím teda otevřít úplně a kouknout na to zevnitř? nebo jde to nejak obejít

To ze sa to prebudzalo mysou neni chyba ale vlastnost ktora sa da nastavit.

Ked si myslis ze to je tlacitkom tak otvor bednu a kablik PWR vytiahni a zapoj namiesto neho kablik reset tlacitka, alebo len piny spoj pinzetou apod aby sa to zaplo. Nemusi to ale byt tlacitkom, moznych pricin problemov so zapnutim PC je milion.
A skus to aj na par minut uplne vypnut z elektriky.