Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozbitý displej na Lenove a externý monitor

Zdravím. Dostal sa ku mne NTB Lenovo G50-70, ktorý spadol a odvtedy má prasknutý displej. Nič nie je na ňom vidno. Je čierny s bielymi škvrnami. Snažil som sa ho napojiť na externý monitor cez VGA ale nefunguje ani FN + F10, ani zapnutie a ihneď zatvorenie laptopu. Je tam Win 8 s heslom, ktoré mám. Všimol som si, že keď ho nechám dlhšie bežať tak obrazovka preblikne. Strieda sa aj zapnutý a vypnutý Num Lock ktorý po zmačknutí nefunguje - proste buď stále svieti, alebo nie. Nejaké nápady ako ho pripojiť? Vopred vďaka.

Ked si myslis ze si vo Win tak skus zmacknut Win-P a pockat, pripadne potom znova este raz a pockat. Alebo aj notebook mava aj svoju Fn-neco kombinaciu na prepinanie displaya (mozes skusit vliezt do biosu klavesu a potom skusit tuto kombinaciu. Skus aj bez Fn, moze byt prehodena Fn fcionalita)

Inac ak bios nezapne aj ext monitor hned v biose, a nedostanes sa do Win aby si to prepol, tak mas asi smolu treba dat nejaky iny panel aspon docasne aby si nieco videl, ci vobec funguje ten ext. konektor apod.

Ono to aj moze fungovat ale proste ten indocinan co robil BIOS to urobil tak ze bootuje to vzdy na interny. Ale keby si sa dostal do Win tak by Win-p mal fungovat, takzo mozno to nebootuje do Win lebo je rozbity aj disk alebo urvate kontakty od dosky alebo xy inych veci. Alebo to zostane na login a tam mozno Win-p nefunguje. Skus napisat poslepiacky heslo a enter. A potom o minutu Win-p