Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nacenění staršího notebooku

Potřeboval bych pro známého vědět, kolik by si měl říct za poměrně málo používaný a tedy zachovalý notebook. Má možnost ho prodat člověku z práce, ale neví kolik si říct.

Lenovo G700
Intel core i5-3230M
6GB RAM
GeForce GT720M
DVD mechanika
Seagate Momentus 7200.4 500GB ST9500420AS
Windows 7 Home Premium

Předem díky za reálný odhad.

Videl jsem ho, displej je OK, notas je po zaruce, takze neco okolo 2 roky a nejakej mesic. Baterie je OK v tom smyslu, ze to muze byt pustene i na baterii, ale jak dlouho to nevim, nicmene s nejakou dalsi zivotnosti baterie asi moc pocitat nelze.
10K se mi zda docela dost, myslis, ze je to teda realisticka cena? (Nejde o to nekoho natahnout, ale prodat to za odpovidajici cenu. :-) Dik.

Edit: Skrabance v podstate ne, pri prvnim pohledu by jsi rekl ze je to notas pouzivanej tak mesic dva.

• Za kolik ho koupil ten majitel?
• No, po zaruce, jestli je to opravdu pro kamarada, tak ten NTB nejdrive vyzkousej TY SAM !, uvidis, ze si predstavu o cene udelas hned sam, sam si reknes, "No za tu cenu uz bych mel, to nebo tamto", rozumis, takle ho testnesa doporucis cenu za jakou by jsi ho koupil/prodal ty, i kdyz prodan nebude, myslim ze to z tvé stranky bude korektni na obe strany :-)

Novej stal pres 20K, samozrejme od toho se nelze odrazit, protoze dneska uz se vykon zase posunul.

No, ja prave taky nevim, kolik za tohle chtit, v noteboocich moc prehled nemam. Kdyz to treba ted srovnam s notasem co onehda kupoval otec a dal za nej 13.000Kc, tak za tohle vzhledem k tomu, ze to uz bylo nejakou dobu pouzivany, bych si tipl tak 7.000-8.000,- ale taky nevim, jestli to neni moc.