Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML - JavaScript - Doplnenie do kódu z textboxu

Dobrý deň potreboval by som pomôcť s programovaním.
Za použitím API zo stránky www.youtubeinmp3.com .

Chcel by som spraviť stránku kde by som mal : TextBox,Button
Keby som do textboxu napísal youtube video url a stlačil button tak by to do kódu dopísalo tú youtube url a začalo by sa stahovanie.

Kód :

<a href='fetchURL Z TEXTBOXU' style='text-decoration:none;color:#03a730;'>

FFFFF.

Tohle nebude fungovat spolehlive, kdyz je video dlouhe a prostredni server jej odmitne zpracovat.
Cus.

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
  <head>
  <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
  <meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com">
  <title></title>
  </head>
  <script type="text/javascript">
    function findMP3() {
    document.getElementById("myChildFrame").location.href="www.youtubeinmp3.com/fetch/?video="+document.getElementById("toSearch").value;
    };

</script>
  <body>
  <iframe id="myChildFrame" width="1" height="1">
</iframe>

<input type="text" id="toSearch" value="https://www.youtube.com/watch?v=K9INZr1Mir8"> <input type="button" value="hledat" onclick="findMP3()">

  </body>
</html>