Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet

zdarec, potreboval bych pomoct sem na to uplny antitalent... mam do pokoje k pc privedeny internet normalka kabelem a potreboval bych jeste jeden kabel do jineho zarizeni a nemam moznost protahnout dalsi kabel do pokoje.. mozna by to slo ale hrozne slozite a chci to nejak jednoduseji tak se chci zeptat jestli neni nejaka rozdvojka nebo nejaky zarizeni do kteryho pichnu ten kabel a z toho pak vyvedu dva kabely jestli me chapete

takze "OEM RJ45 CAT3 8p8c (Male --> 2x Female) " tam je zase napsany u toho "Upozornění: Neslouží pro rozdvojení připojení k internetu!" tak ja nevim jak to udelat :D sem asi uplne blbee nechcete mi nekdo najit co presne koupit ? proste abyhc vytahl konektor z PC a dal to do nejaky ty rozdvojky a od tam tahl dva draty jeden do PC a druhy jinam ale zase nevim jestli by to fungovalo nekdo mi rikal ze by musel byt na druhe strane u routeru taky 2 nebo nejak rozdeleny nebo ja nevim rikam ze se v tom fakt nevyznam

takze koupim nejaky switch a vytahnu z PC konektor a dam to do switche a z toho povedu dva konektory ? treba dam priklad "Tenda SG50" to tam jako dam do jednicky ten drat z PC a do dvojky a do trojky dalsi co potrebuju a ono to bude fungovat ? a jeste mam jednu otazku jestli by zde v pokoji sla udelat wifi.. wifi doma mam ale sem do pokoje uz nedojde tak jestli neni nejaky zarizeni jako SWITCH ale aby aji vysilal wifi

Jednoduše chytíte kabel od internetu pichnete do switchu, chytite dalsi kabel pichnete jeden konec do switchu a druhy do pc a chytite treti kabel a rovnako jeden konec do switchu a druhy do druheho pc = obe pc maji prisup k internetu. Je to skoro jak koleno (téčko) v potruby alebo križovatka ciest.