Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozumný způsob vložení zvuku do stránky?

Než začnete přemýšlet o tom, že tohle se nedělá a otravuje atd., tak: tohle se dělá a neotravuje. Vysvětlím.

Půjde o www stránku, do které potřebuju vložit zvuk, lidskou řeč a to tak, aby se ten audio soubor vložil na stránku jako odkaz, po klepnutí se spustí, ale nějak chytře :-) Nejspíš bych to nechtěl přes vyskakovací okno, ale radši zakomponovat do stránky i s "oknem audio přehrávače" - tohle zní asi dost krkolomně, ale chci mít možnost ten zvuk zastavit a posouvat přehrávání. Po ukončení přehrávání zvuku chci se stránkou dále pracovat, tj. nechci ji načítat znovu.

Půjde výhradně pro řešení pro Internet Explorer (nečertit prosím), neboť výsledkem bude e-kniha, která využívá jádro IE pro zobrazování (proto to nemusí fungovat v Opeře, FF atd).

O cílovém PC, kde ta e-kniha s textem, obrázky a zvukem poběží se nepředpokládá o nic víc, než že tam bude WinXP v základním nastavení (žádný audio kodeky, přehrávače třetích stran atd).

Bude vhodný (na lidskou řeč) formát mp3, či něco jinýho (připomínám: v PC s WinXP nebudou žádný audio kodeky, co nejsou v originální instalaci)? Má tohle nějaký rozumný řešení?

Pavel

Částečně vyřešeno, zvuk ve formátu wav. Můžete se mrknout na výslednou e-knihu (je to jen na ukázku zvuku, není to nic smysluplnýho): http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/23621/eBook_zvu k.exe_965.16KB.html

Kód stránky vypadá takhle:

<html>
<head>
<title>
</title>
</head>
<body>

Tady se spustí zvuk 1

<embed src="xp1.wav" autostart="false" loop="false" height="40" width="280"></embed>
<br>
Tady je k tomu text 1 Tady je k tomu text 1 Tady je k tomu text 1 Tady je k tomu text 1 Tady je k tomu text 1
<br>

<hr>
Tady se spustí zvuk 2

<embed src="xp2.wav" autostart="false" loop="false" height="40" width="280"></embed>
<br>
Tady je k tomu text 2 Tady je k tomu text 2 Tady je k tomu text 2 Tady je k tomu text 2 Tady je k tomu text 2
<br>

</body>
</html>

Pavel