Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení druhého monitoru

Dobrý den,
Potřeboval bych připojit druhý monitor. Bohužel je starý, má VGA vstup. Bohužel na g.k. žádný VGA výstup nemám. Jediný VGA výstup je na základní desce. Jak můžu připojit druhý monitor do výstupu na základní desce, když mám první zapojený do Display portu na g.k.

Děkuji.

Dobrý den,
mohli by ste napísať presný typ graf. karty, prípadne aké porty má (dalšie volné), inak existujú tzv. redukcie alebo adaptéry ktoré dokážu konvertovať signál tak aby z HDMI spravily napr. VGA a pod.