Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemohl jsem se prihlasit win10

při spuštění pc, zhruba v té fázi kdy by měla naběhnout obrazovka s výběrem uživatelů na přihlášení, se objeví chyba aplikace s "názvem" LogonUI.exe a zní asi takhle: Instrukce na adrese 0x000000 odkazovala na adresu paměi 0x000000. S pamětí nelze provést operaci: read.

zkontroloval jsem ramky jestli jsou ok, byli. Dostal jsem se do nouzáku, koukal se do event vieweru na chyby z kterých jsem stejnak moc nevyčetl, a pak jsem projel PC malwarebytes, naslo to asi 33 věcí, ale všechny byli nějakýho typu pup, že to asi ani enbyli zadny viry.
Restartoval jsem pc a chyba stále nabíhala, jelikož jsem se chtěl zase dostat do nouzáku a vubec mi to nešlo tak jsem několikrát to vypínal a zapínal (vypínal v průbehu co se to zapínalo) a zkoušel mačkat shift+f8, a když se mi to nepodařilo asi po druhý nebo třetí tak už chyba stejnak zmizela. Zajímalo by mě včem byl problém, a jak se to teda odstranilo?

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

3. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 2 a 3 vykonajte v núdzovom režime systému. Windows 10 núdzový režim: https://365tipu.wordpress.com/2015/08/12/jak-resta rtovat-windows-10-do-nouzoveho-rezimu-safe-mode/

ted mám jeste spuštenou automatickou opravu startu od MS, prvně to hledalo chyba na discích, ted to píše "pokusy o opravy", zajímavý ale je že když jsem hledal chyby na discích přímo ve windowsu tak to nic nenašlo, jestli je teda spatnej disk a nepude to opravit, tak nezbývá než koupit nový?

Vykonajte kontrolu disku (scandisk) v nástrojoch systému Windows, alebo spustite z príkazového riadku správcu príkaz:
chkdsk C: /F /R /B /V

Kontrola disku sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.

CHKDSK (zkratka pro: check disk) je terminálová aplikace operačních systémů DOS, OS/2 a Microsoft Windows, jenž má za úkol zjišťovat a opravovat chyby na disku. Jeho spuštění je možné z příkazové řádky nebo otevřením nabídky Start › Spustit › chkdsk.
Příklad spuštěného CHKDSK v příkazové řádce Windows XP
Přepínače programu CHKDSK

/f – opraví poškozené segmenty a další chyby disku
/v – rozdílné funkce podle souborového systému – (FAT) zobrazí cestu a jméno každého souboru na disku (NTFS) zobrazí dodatečné informace a zprávy o vyčištění (pokud jsou k dispozici)
/r – lokalizovat špatné sektory a obnovit čitelnou informaci (je závislé na /f)
/l – (NTFS) nastavuje velikost výstupu
/x – vynutit odpojení svazku (je závislé na /f)
/i – (NTFS) vykonat jen minimální kontrolu indexování
/c – (NTFS) vynechá kontrolu cyklů v adresářové struktuře
/b – (NTFS) znovu ověřit špatné svazky (je závislé na /r)

nevim proč ale z 5ti antiviráku co jsem zkoušel dát na USB, nešel ani jeden, ale nemyslím že to tam neumím dát, zkoušel jsem i jeden soft kterej jsem měl na USB na kterým mi to na jiném NTB normálně šlo, ale tady ne...

jinak to spíš asi bude nějakej ten "ovladač" nebo HW problém, protože jsem se dočetl že když se zapíná ten ntb a začne to blikat (po tom se napíše ta chyba) tak když vyndám napájení, tak to přestane a můžu se přihlásit.

jsi zkopíroval .iso na flashku a čekáš, že se z toho stane bootovací flashka? je prvního máje, ne apríla.

https://download.geo.drweb.com/pub/drweb/livedisk/ drweb-livedisk-900-usb.exe
https://answers.avira.com/en/question/booting-avir a-rescue-system-from-a-usb-stick-8879?sh=true
download.prd-arl

když ti nejde bootovat z ničeho, vyhoď ten krám.
nebo jak už tu padlo: vytáhnout hdd, připojit jako druhý disk do stoláku, tam ho odvirovat.

ne. Dal jsem přednost chkdsk před antivir testem (ktery jsem i delal, ale ne full), je to ok prosím? Jinak to nepomohlo ale HDD je rozdělen na dva logický, ten druhý jsem jeste netestoval

Stage 1: Examining basic file system structure ...
Attribute record of type 0x80 and instance tag 0x3 is cross linked
starting at 0x1ecc228 for possibly 0x100 clusters.
Some clusters occupied by attribute of type 0x80 and instance tag 0x3
in file 0x2a10 is already in use.
Deleting corrupt attribute record (0x80, "")
from file record segment 0x2A10.
Cleaning up instance tags for file 0x704a.
Cleaning up instance tags for file 0x14a81.
  687104 file records processed.                                                         File verification completed.
  9645 large file records processed.                                      0 bad file records processed.
Stage 2: Examining file name linkage ...
Index entry NOBU64~1 of index $I30 in file 0x12d1 points to unused file 0x34af5.
Deleting index entry NOBU64~1 in index $I30 of file 4817.
......dlougý text

Recovering orphaned file AppCrash_LogonUI.exe_cf82f151b414e553e8978a295a7ef2db0627660_9798b224_09621052 (14382) into directory file 443097.
Recovering orphaned file AP94E9~1.EXE (25385) into directory file 443097.
Recovering orphaned file AppCrash_LogonUI.exe_cf82f151b414e553e8978a295a7ef2db0627660_9798b224_0611c1f3 (25385) into directory file 443097.
  8 unindexed files scanned.                                         Recovering orphaned file AP9F4B~1.EXE (215913) into directory file 443097.
  6 unindexed files recovered to original directory.
CHKDSK is recovering remaining unindexed files.
  2 unindexed files recovered to lost and found.                         Lost and found is located at \found.000

Stage 3: Examining security descriptors ...
Cleaning up 3830 unused index entries from index $SII of file 0x9.
.......
Security descriptor verification completed.
Inserting data attribute into file 10768.
  60923 data files processed.                                            CHKDSK is verifying Usn Journal...
Usn Journal verification completed.

Stage 4: Looking for bad clusters in user file data ...
  687088 files processed.                                                                File data verification completed.

Stage 5: Looking for bad, free clusters ...
  11454215 free clusters processed.                                                        Free space verification is complete.
Correcting errors in the master file table's (MFT) BITMAP attribute.
CHKDSK discovered free space marked as allocated in the volume bitmap.

Windows has made corrections to the file system.
No further action is required.

 302235647 KB total disk space.
 255407884 KB in 486415 files.
    242324 KB in 60924 indexes.
         0 KB in bad sectors.
    768575 KB in use by the system.
     65536 KB occupied by the log file.
  45816864 KB available on disk.

      4096 bytes in each allocation unit.
  75558911 total allocation units on disk.
  11454216 allocation units available on disk.