Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System a komprimovana pamet - 100% vyuziti disku

Ahoj vsem,

Mam takovy maly problem kterej me uz vytaci k nepricetnosti.

Vzdy po zapnuti NTB se mi spusti systemova sluzba - system a komprimovana pamet - a vytezuje mi disk na max a NTB je temer po dobu x hodin nepouzitelny..

Zkusil sem vypnout indexovani, virtualni pamet a mnoho dalsiho. Bez vysledku..

defender, Trojan Killer, Hitmann nic nenasly..

Prosim o pomoc jak me toho hororu zbavit..

Windows 10 x64

Lenovo B560 , I5, 4Gb Ram, NVidia 310M, 500Gb HDD

• Ano, jak píse "Lední Brtník", na tento problém zaplnením pameti az po strechu, vetsinou stací zakazat sluzbu superfetch:

1) Stiskni klávasu <WIN+R> a do príkazového radku co se ti obeví napis :

services.mcs

2) Najdi a nasledovne "1- zastav + 2 zakaž (v pravo)" sluzbu, (stací kliknou pravym tlacítkem mysi na) SuperTetch/vlastnosti :

superfetch

Tak jako osobne bych sel do 8.1, ty jsem mel predtim a no ola la.. Fungovaly celou dobu skvele.. Myslel jsem ze kdyz uz maji 10tku, musi byt jeste lepsi..

Bohuzel sem se spletl a po prechodu na 10tky neustale resim nejake problemy..

Vratil bych se, ale mam tu rodelanych tolik, tolik veci na zalohu ze ani nevim kde zacit.. A desi me to...

Proto se snazim najit reseni a pomoct si jinak nez reinstalaci systemu..