Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v počítači

Ahoj, kúpil som si slúchadla GENIUS GX GAMING MORDAX HS-g600 a keď ich napojím do mojeho PC tak mikrofon blbne tak že chrapčí a rozprávam ako transformer. Keď slúchadla napojím do novšieho notebooku tak všetko ide čisto bez jedinej chyby.. Prosím v čom je problém ?

Recenze z Alzy:

"Mikrofón zrní zhruba 1 za hodinu na pár sekund, pro vás nic moc, ale druhá strana drátu si stěžuje."
"Mikrofon občas začne chrčet :/"
"občas chrastí mikrofon"
"Občas zlobí mikofon"
"blbne mikrofon obcas zacne strasne srcet a musi se vipnout a zase zapnout"