Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni k UPC Wi-Free

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,mam takovy problem,nedavno jsem si instaloval a do notebooku Win10..Vse funguje jak ma,akorat mam problem s pripojenim k siti UPC WiFREE..K jakykoliv jiny siti to jde,v UPC ne..Kdyz zkusim dat ODTRANIT POZITE vypise mi,ze mi chyby v PC jeden nebo vic sitovych protokolu.. Nevite nekdo jak to sprovoznit?

Ne,zebych to UPC WiFree potreboval,ale obcas na cestach se hodi..

Prave,ze i po restartu se k UPC nepripojim...
IPconfig pri pripojeni na domaci sit:

indows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : ASUS-PC
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Ethernet adapter Ethernet:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 54-04-A6-27-A3-42
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Připojení k místní síti* 3:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Hosted Network Virtual Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : AC-72-89-6A-68-9C
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 1030
Physical Address. . . . . . . . . : AC-72-89-6A-68-9B
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::35ec:c292:ebaf:24d5%6(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.2.131(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : neděle 1. května 2016 17:20:41
Lease Expires . . . . . . . . . . : pondělí 2. května 2016 17:32:34
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.2.1
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 61633161
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1E-62-56-C6-54-04-A6-27-A3-42
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.2.1
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Ethernet adapter Síťové připojení Bluetooth:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Bluetooth Device (Personal Area Network)
Physical Address. . . . . . . . . : AC-72-89-6A-68-9F
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Připojení k místní síti* 4:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:90d7:101f:475:a18f:e9f4(Preferred)
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::101f:475:a18f:e9f4%12(Preferred)
Default Gateway . . . . . . . . . : ::
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 268435456
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1E-62-56-C6-54-04-A6-27-A3-42
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Disabled

Tunnel adapter isatap.{25F386C1-2548-4E33-A7E2-75651528E437}:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #3
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Ne,zebych to UPC WiFree potreboval,ale obcas na cestach se hodi..

Já ti nevím zkusil jsem to taky a ve městě kde má UPC dost velký pokrytí dá se říc že jejich net má skoro každej,tak jsem se připojil pouze na jednom místě co jsem zkoušel tak jsem to zrušil bylo to k ničemu akorát mě to cucalo data z mojeho modemu.(ani ve svým baráku kde to má skoro každej od UPC jsem se nepřipojil,moc lidí tuto službu prostě ani nechce zřejmě):-)

No nevím jak to fachá ,ale mám 10Mb/s což mě samozřejmě nijak neomezí ,ale když z toho čínskýho modemu bude cucat x lidí (x dat) tak zřejmě logicky bude mít větší zátěž a i životnost či? A druhá věc že to prostě stejně nikdo asi nevyužívá,sem na kole projel město abych to testnul a chytnul jsem to pouze na jednom místě,což je o ničem a to i na sídlišti...(nevím jak na tomto modemu,ale na starší Motorole když jsem tahal velký data jak to odbrzdili na čas tak se prostě seknul komplet)

Wi-free pásmo je 10 Mbit a počet připojených zařízení na jeden modem je taky omezen. Na životnost prdím, to dřív vyschnou kondíky ve zdroji modemu jen samotným zapojením do zásuvky, než používáním. Vysílací výkon je v mW.
Že to spousta lidí nechce vidím příčinu v tom, že z žiďáckýho principu nechtějí nikomu nic dávat a dělit se, i když je to vlastně zadarmo a jim nic neubyde. Na oplátku se můžu připojit k jiným. Nebo jakej opravdu pádnej důvod je k tomu, aby to lidi nechtěli mít na svým modemu aktivní?