Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gigabyte nvidia 8400gs nelze nainstalovat ovladač

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, co může způsobovat to, že nelze nainstalovat driver k této grafické kartě: gigabyte nvidia 8400gs 512mb drivers.
Karta lze identifikovat pomocí HW info a podobných programů, ale ovladače určené k této kartě vyhodí hlášku, že nenalezl žádné vhodné ovladače k mému HW.
Zkoušel jsem i ovladač přímo od Nvidie, ale ten skončí s chybou.

Děkuji.

Ovladače jsou ze stránek gigabyte, tu nvidii jsem zkoušel jen až jsem nevěděl co s tím.
Je tam win7 32bit, což má výrobce na výběr, takže to podporuje.
Jinak ovladače k desce jsou nainstalovány ve správném pořadí, nejdřív chipset a pak měla být grafika a pak další věci acpi, zvukovka atd...
Já teď ten PC nemám u sebe, ale ta hláška byla něco ve stylu: instalační program nemá vhodné ovladače pro vaše zařízení.
Děkuji za odpověď.

S těma starýma ovladačema jsem měl taky problém u GT430 jednou šli nainstalovat pak zase ne a to žádný (vadnej HDD nebo MB?),po výměně GPU GT430 za GT7600 nakonec jsem je nainstaloval (jenže ta GT430 šlape bezproblémově v jiným Pc s novejma )a to samý u GTX560 kde mě šli dřív nainstalovat bezproblémový starší 306 ovšem teď už taky nejdou, s tou hláškou co píšeš (jdou jenom nový).Já bych řek chyba u nich nějaká starý ovladače a starej HW = problém....

Ano setup defaults v biosu jsem zkoušel ale bylo to furt stejné, teploty jsou kolem 43°C a grafika 52°C.
Zkusil jsem PC celý rozebrat a pak zase složit, nainstaloval jsem windows znovu, ovladače jsem stáhnul na jiném PC a nainstaloval a až pak jsem tu mašinu připojil k netu.
Zdá se že to funguje, dokonce i grafika se podařila nainstalovat a končně funguje i windows update, tak se uvidí jak dlouho.
Jinak deska je tam Asus P5KPL-AM EPU Procesor Intel pentium dualcore 2,93GHz. Mašina je to stará, ale jede celkem slušně teďkom.

Děkuji moc za rady, myslím že mám vyřešeno.