Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - Problem s baterii

Dobrý den,
mám problem se svým notebookem ACER V3-571G.
Ikonka baterky mi stále ukazuje 68%, když vytáhnu stroj ze síťě hned se vypne a bez připojení do síťě nelze zapnout.
Jakoby baterie vůbec nebyla.
Děkuji za nápady a rady.
L.

ať to ukazuje co chce, baterku to zjevně nenabíjí. 1) buď je vadná,
2) nebo vůbec nefunguje nabíjení - toto bude acer nejspíš řešit výměnou základní desky.

nepamatuju, že by tu za celou dobu existence poradny někdo doporučoval ke koupi notebuky od aceru. fak skvělý kauf.