Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus k50j zamrznutí

Zdravim při zapnutí noutase mi zamrzne. I v biosu zamrzne. Je přepastován a vyčištěn. Ram měněna také . Disk jsem zkoušel také jiný. V biosu jsem si všiml že je napsáno Setting wrong values in below section may cause system to malfunction. V čem může být prosím problém? Nebo je zralej na vyhazov? Díky .

load co? Load defaults a potom save and exit.
Ale v tvojom pripade je ten HW vadny, skus odpojit disk a PCIe wifi kartu a co sa da, ked to nepomoze tak je vadna doska najskor (studenak alebo DC menice tranzistor v haji alebo nieco). Alebo napr. nejaky chladic nesedi/nedolieha na niecom. RAM skusaj po jednej v roznych slotoch.