Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall SW car cam

Zdravím. Koupil jsem si levnou kameru do auta z aliexpressu.
aliexpress
Problém je v tom, že kamera při spuštění hodí bílou obrazovku. Spuštění se povede třeba na 10tý pokud, někdy však vůbec. Zajímá mě jestli se dá nějak reinstalovat software této kamery aby byla funkční. Šikmoocí mi vrátili prachy, bez keců, ale mě zajímá jestli to mám hodit k odpadkům nebo to půjde zprovoznit.

Tvá odpověď zdá se inteligentnější než ta moje. Nicméně ti přiblížím situaci. Zapnu kameru, naskočí bílý screen, tím to skončí, vypnu kameru. Udělám to tak 10x a kamera naskočí jak by měla. Zkouším to druhý den. 5x, 10x, 15x, nic, zavřu ji do šuplíku, odkud jsme ji vzal. Je ti líp ?

Koupil jsem si levnou kameru do auta z aliexpressu

uz po tejto vete si mal zrusit zadavanie dotazu a vyhodit tu sracku do kosa. A kupit si normalnu kameru.
Ze preinstalovavat software na cisnkej sracke z bohivekade....tolko optimizmu v tak malom baleni...
Este nam povedz ze chces navod a instalacku v cestine :D