Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri vypinani pc

Pekny den: mam taky problem ze ked vypnem pc a dostane sa to do momentu kedy sa ma uplne vypnut nastane problem.Monitor sice zhasne ako keby sa PC vypol no bedna stale ide.Neda sa vypnut ani na tvrdo tlacitkom a nereaguje ani tlacitko na restart. jedina moznost je vypnut zdroj. Deje sa to pri kazdom vypnuti.Kde moze byt problem? dakujem za odpovede a rady

Kedy to zacalo? Neinstaloval tam nahodou niekto nejake ovladace? (nespravne samozrejeme)
Ak mas Win8 alebo vyssi tak si v ovl.panely-energia u tlacitok hore klik na menit sive nastavenia a dole zrus rychle spusteni. Potom sa to bude normalne vypinat a nie len uspavat.
Ked to pomoze tak mas problem v ovladacoch alebo nejake aplikacie beziace na pozadi ktore zabranuju uspaniu, alebo nejaky problem so suborom hiberfil apod. (ten sa da zmazat tym ze vypnes hibernaciu a znova zapnes, viz google)