Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí klávesnice

Zdravím,
mám notebook Packard Bell EasyNote TSX66HR,Windows 7 (64 bit) a stala se mi nehoda, polil jsem si ho čajem. Notebook jsem zachránil, ale klávesnice přestala fungovat, již mám objednanou novou, ale dorazí nejdříve za 10 dní, tak jsem si koupil obyčejnou externí klávesnici Genius KB-210. Po připojení k ntb, mi hlásí ¨Software ovladače zařízení nebyl úspěšně nainstalován¨ a klávesnice nefunguje celé odpoledne se snažím na netu najít spravný ovladač, ale marně. Může mi prosím někdo poradit co s tím?

Předem děkuji

Ku klavesnici nemas hladat ziaden ovladac, skus iny USB port (nejaky nepoliaty), alebo reklamuj klavesnicu. Pripadne si over ze mas nainstalene ovladace chipsetu (ak to je original instalovane Win vyrobcom, tak mas).
V spravci zariadeni si pozri ze jak presne to rozpoznal (polozka HW identifikacia na 3.karte), a skus tam aj rucne preinstalit ovladac.
Mozes mat aj rozdrbane Windows alebo nejake sialene antiviry skus ich vypnut. Ale najskor je asi ta klavesnica vadna skus ju v inom PC

Klávesnice funguje zkoušel jsem jí jinde a fungovala. zkoušel jsem tvé typy a nepomohlo :( mám připravený windows 10 (jako aktualizaci) k instalaci, ale do toho se mi až tolik nechce... Mohla by tahle aktualizace pomoci?

nejspíš jsi čaj nalil i dovnitř a na desce sem tam něco odešlo - třeba řadič pro periferie.
krámy od packard bell jsou totální sračky - škoda že to neodešlo v sobotu, mohl jsi ho použít na vatru k pálení bosoriek.

ovladač klávesnice hledáš marně, funguje ten ve windows. ovladač usb už je součástí driveru chipsetu.