Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe programy

šlo by na tomto notebooku plynule použivať programy ako photoshop,premiere pro,ilustrator a pod. (Cc 2015 a samozrejme legálne) ...i7 6700HQ16gb ramSSD 128GB+HDD 1TBGTX 960m 4gbjedná sa o dell inspiron 7559 na ktorom chcem upgradnut ssd a ram na vyššie uvedené parametre Ak viete o nejakom lepšom notebooku do 30000kč tak prosím napíšte

Photoshop a Illustrator urcite, tam budes omezen hlavne 15" displejem, na kterem si moc seriozni nasazeni obou programu nedokazu predstavit, ale pokud mas externi monitor, tak bez problemu.
Samozrejme pouziti nekterych filtru muze trvat dele, to kolikrat trva i na desktopovem core i7-6700.
Premiere moc neznam, ale tam se obavam, ze to bude slabsi.