Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Configuration: Smím smazat?

Ahoj prosím radu. Na disku C: - user - uživatel - dokumenty - uživatel - IP - configuration (v této složce mam soubory s koncem EDB a XML a to soubory od roku 2013, tedy od koupení) V notebooku mi to zabírá téměř 160GB. Tak se chci zeptat, co to jsou za soubory a či to můžu smazat? V pc se moc nevyznám, tak nechci udělat něco, čeho pak budu litovat. Děkuji za odpovědi.

Je tam hodně položek s XML (cca 1000) každý má tak 3kb, 4kb.
Toto je třeba ze dne 17.9.2014.

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<DataProtectionUserConfig SchemaVersion="1">
<UserName>Pavlína</UserName>
<FriendlyName>Pavlína Harazimová</FriendlyName>
<PCName>IP</PCName>
<UserId>96970fc2-b877-49a0-a704-4afd3d250809</User Id>
<Library>
<LibraryName>*7b0db17d-9cd2-4a93-9733-46cc89022e7c </LibraryName>
<Folder>C:\Users\Pavlína\Documents</Folder>
<Folder>C:\Users\Public\Documents</Folder>
</Library>
<Library>
<LibraryName>*2112ab0a-c86a-4ffe-a368-0de96e47012e </LibraryName>
<Folder>C:\Users\Pavlína\Music</Folder>
<Folder>C:\Users\Public\Music</Folder>
</Library>
<Library>
<LibraryName>*a990ae9f-a03b-4e80-94bc-9912d7504104 </LibraryName>
<Folder>C:\Users\Pavlína\Pictures</Folder>
<Folder>C:\Users\Public\Pictures</Folder>
</Library>
<Library>
<LibraryName>*491e922f-5643-4af4-a7eb-4e7a138d8174 </LibraryName>
<Folder>C:\Users\Pavlína\Videos</Folder>
<Folder>C:\Users\Public\Videos</Folder>
</Library>
<UserFolder>C:\Users\Pavlína\Contacts</UserFolder>
<UserFolder>C:\Users\Pavlína\Desktop</UserFolder>
<UserFolder>C:\Users\Pavlína\Favorites</UserFolder >
<LocalCatalogPath1>C:\Users\Pavlína\AppData\Local\ Microsoft\Windows\FileHistory\Configuration\Catalo g1.edb</LocalCatalogPath1>
<LocalCatalogPath2>C:\Users\Pavlína\AppData\Local\ Microsoft\Windows\FileHistory\Configuration\Catalo g2.edb</LocalCatalogPath2>
<StagingArea>
<StagingAreaPath>C:\Users\Pavlína\AppData\Local\Mi crosoft\Windows\FileHistory\Data</StagingAreaPath>
<StagingAreaMaximumCapacity>47831318323</StagingAr eaMaximumCapacity>
<StagingAreaWarningThreshold>35873488742</StagingA reaWarningThreshold>
</StagingArea>
<AvailabilityPolicies>
<TargetAbsenceTime>5</TargetAbsenceTime>
<TimeInUnprotectedState>3</TimeInUnprotectedState>
</AvailabilityPolicies>
<RetentionPolicies>
<RetentionPolicyType>DISABLED</RetentionPolicyType >
<MinimumRetentionAge>365</MinimumRetentionAge>
</RetentionPolicies>
<DPFrequency>3600</DPFrequency>
<DPStatus>ENABLED</DPStatus>
<Target>
<TargetName>\\IP\Users\Pavlína\Documents</TargetNa me>
<TargetUrl>\\IP\Users\Pavlína\Documents\</TargetUr l>
<TargetDriveType>REMOTE</TargetDriveType>
<TargetConfigPath1>Pavlína\IP\Configuration\Config 1.xml</TargetConfigPath1>
<TargetConfigPath2>Pavlína\IP\Configuration\Config 2.xml</TargetConfigPath2>
<TargetCatalogPath1>Pavlína\IP\Configuration\Catal og1.edb</TargetCatalogPath1>
<TargetCatalogPath2>Pavlína\IP\Configuration\Catal og2.edb</TargetCatalogPath2>
<TargetBackupStorePath>Pavlína\IP\Data</TargetBack upStorePath>
<TargetWarningThreshold>98</TargetWarningThreshold >
</Target>
</DataProtectionUserConfig>

Osobně bych soubory hned nemazal, ale přejmenoval příponu EDB například na EDBX. Pokud všechno bude fungovat, tak po nějaké době bych soubor smazal úplně.

Případně ještě vygoglovat podle názvu souborů, k jakému programu patří. Vypadá to nějaké logy.

Disk C: 890GB
Přímo pod IP jsou: Configuration 500Mb a Data 444Gb a ty data se zase dělí na složku: $OF a C

a zase pod složkou C je users a pod ní uživatel a public atd atd..

Takže celkově ta složka IP zabírá 444Gb, která obsahuje 18 326 souborů, 219 složek.