Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno kde stiahnut oficialny explorer.exe pre win 7 32 bit ?

instaloval som si Steam visual style theme z deviant artu pomocou nejakeho theme managera co tam je k dispozicii. zadaval som cestu k nejakym .dll, potom k exploreru ale uz tam neni. v c:/windows/ ani v c:/windows/system32/
teraz po restarte som videl iba celu ciernu obrazovku. asi som si dojebal cely windows pici.
ledva som teraz nejako spustil firefox
prosim rychlo mi najdite nejaky oficialny zdroj odkial potaham ten explorer.exe a mozno aj ine .dll, ktore sa prepisali pri instalacii tej temy

dik, surne, dolezite

nemam ziadne iso teraz na flashke. urcite nebudem teraz vsetko reinstalovat.
mozno je to len nejaka kozmeticka chybicka ktora sa javi na prvy pohlad ako zavazna porucha

mam windows service patchnuty, tak neviem ci mozem pouzit normalne z .isa.

ale ved vy tiez tu pouzivate win7 32 bit. upnite mi to jedno execko niekam. malo by tom mat iba niekolko MB

mam win 7 ultimate 32 bit sp1