Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 10 - problémy s wifi připojením

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit ohledně Windows 10. Nainstaloval jsem si jej do notebooku fungovalo vše v naprostém pořádku. Zhruba po jednom týdnu jsem začal mít problém s připojením k WiFi. Když zapnu pc tak mám problém s připojením píše mi to "nelze se připojit" čas od času se připojí ale zhruba na 10 min poté to opět hodí hlášku nelze se připojit. S notebookem se připojuji pouze na HiFi kterou máme doma. Jedná se o Notebook asus x550v.

Předem děkuji všem za radu.

Změna předmětu, původně: windows 10
Změna kategorie, původně: Software
Ach jo... (host)

Jiste za vsechno muzou Win10.

Kdyby sis ten notas vygooglil, zjistil bys, ze wifi adapter je od Mediateku (teda druhorada nekvalitni cina) a to znamena problemy vzdy. Take s tim lidi meli problemy uz pod Win7, tam jeste Mediatek vydal aktualizovany ovladac, ale na Win8 a vys uz ne. Co jsem procital fora, tak na Win8 lidem pomohlo tam narvat ovladac pro Win7 z webu Mediateku, takze asi i chyba Asusu, ze na svem webu nema nebo nemel nejnovejsi ovladace pro ten notas.