Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sedí komponenty? + Sestavení CZC

Zdravím , budu si kupovat PC + monitor a přeci jen to potřebuji zkontrolovat , zda li vše sedí a nic nechybí.. Než začnete psát o tom jak je PC slabý a všechny komponenty levné tak chci říct , že jako student si PC hradím ze svého a na extra náročné hry ho nekupuji.. :)

Ještě dodám , že si ho chci nechat poskládat na czc.cz. Tak se chci zeptat jaké máte s touto službou zkušenosti ? :)
Díky za každou pozitivní odpověď a přeji pěkný zbytek dne :)

http://www.czc.cz/178815,154160,150139,99689,14697 4,158447,165933,135135,170822,62215,62389/kody

Jistě nepleteš, ovšem
1. o přetaktu jsi se zapomněl zmínit

2. na možný přetakt vypadá deska, zdroj a chlazení trochu jinak a to tak aby to bylo stabilní se slušnější životností

3. čtvrtá generace HR je jen v doprodeji a hrozí pokud se deska za čas posere, že už jinou slušnou neseženeš

(ovšem dělej jak myslíš, jsou to tvoje peníze)