Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cyklika u ntb

Zdravím mám problém s notebookem acer aspire 6530 (ano vím že je to krám ale nebyli peníze ) noťas se při zapnutí cyklicky restartuje pořád a pořád dokola někdy po 5sec. někdy 3sec. Pouze se rozsvítí kontrolky problikou a konec (zabere i mechanika a větrák ) ale obraz nikde ani na monitoru,VGA,HDMI. Děkuji za případné rady.

No je to vadne. Bud RAM, skusat rozne po jednej v roznych slotoch, alebo nieco ine vadne na doske alebo v slote. Cokolvek.
P.S: ked sa to zapina len na velmi kratku dobu (desatina sekundy) tak to moze byt aj nejaky skrat niekde o chladic alebo cokolvek. Ale asi odisiel DC menic alebo co. Alebo tam strkas nekompatibilne karty a CPU alebo moc zravy CPU a sa odpalil menic apod