Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autokamera LAMAX DRIVE C7 - vadný kabel od zdroje?

Od Ježíška mám autokameru
http://lamax-electronics.com/cz/kamery-do-auta/aut okamera-lamax-drive-c7/
byl jsem s ní celkem spokojený (co bych taky mohl chtít za ty peníze). Ale při poslední cestě přestala natáčet. Odhadl jsem, že je něco špatného s napájením z automobilové zásuvky, na displeji těsně předtím než se kamera vypnula svítila indikace vybité baterky. LEDka na zdroji svítila, doma jsem zkoušel kameru oživit nabitím ze síťového zdroje co mám k mobilu (zásuvka USB) a to šlo. Tak jsem usoudil, že by mohlo být něco špatného s kabelem od autozdroje.
Nevím, zda se tohle dá reklamovat, zkusím to.
Napadlo mne buď zkusit to napájení z auta nějak opravit. Ale k tomu bych potřeboval náhradní kabel, nejlépe takový co by na jednom konci měl klasický konektor USB a na druhém konektor do autokamery a byl dostatečně dlouhý, aby dosáhnul od autozásuvky ke kameře na předním skle (asi tak metr) a koupit zdroj USB do auta.
Konektor do kamery je podobný tomu co se používá třeba do smartfounu HTC, ale stejný není.

Tak se chci zeptat, zda ty konektory do autokamer jsou nějak normalizované a mají své označení (stejný konektor je i v autokameře co jsem měl dřív) a ten kabel se dá někde koupit - takový kabel byl přiložený k autokameře, ale není dostatečně dlouhý.
Na obrázku je pro srovnání konektor do autokamery a konektor do smartfounu s kusem milimetrového papíru a zdroj do autozásuvky, ten je v jiném měřítku.

[http://pc.poradna.net/file/view/25871-lamax1-jpg]

Ten samý konektor mají třeba navigace. Nejdřív zkus autozásuvku (může být jen vadná pojistka v autě)- zapojit původní zapalovač nebo jiný spotřebič do autozásuvky. Pak může být další pojistka v zástrčce. Nebo ukroucený kabel.