Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CMD problíkáva

Cau. po čerstvé reinstalaci winu.. z 8.1 na 10, a pote čísta instalace na win 10 mi problikáva CMD. zapne se cmd, evidentně se v ní něco spustí protože se se tam nějaky text zobrazí, ale je to velice rychlé takže nestihnu přečíst co. děla to tak cca jednou za 30minut, když nic nedělám i když něco dělám na pc. Padají mi kvůli tomu hry do windows okna...

Nevím vůbec kde začít hledat chybu. Nic podobné sjem nenašel

Díky moc..(na cz/sk toho moc neni) NO moje anličtina není perfektní a hledal jsem to pod CMD blicking a dostaval jsem složité guidy. tenhle byl byl velice snadný. Pokud by to někdo četl a měl stejný nebo podobný problém tak v programu Process Monitor jsem dohledal proces, který se zapínal s chybou a chybu jsem odstranil pomocí ADWcleaner