Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém se satelitním přehrávačem

Nainstaloval jsem nový HD satelitní přehrávač, ten starý fungoval bez problému. Ten nový se vypíná většinou po půl minutě až 3 minutách. Po vypnutí a zapnutí opět pár minut běží.. Kde je problém, omlouvám se že to není přímo IT. Ale poradnu na to jsem nenašel..

vypadava len obraz alebo sa to "vypina"? (zhasne uplne aj LED ci co to na nom je?)
Moze byt aj ostatnymi vedeniami kam je vedene co? Alebo aj zemnymi sluckami cez tie kable zo sat a podobne. Skus preistotu inu 230V zastrcku, a ak to su nejake socikovske hlinikvedenia tak ich treba podotahovat v zastrckach (elektrikara alebo vypnut vsetky istice nech ta to nezabije).
Ale mohol si s tym pri prevoze aj prastit niekde a potom to uz je prastene a urvate spoje kdesi.