Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows downgrade?

Dobrý den. Chci se zeptat... bylo by možné downgradovat windows z 10 zpět na 7 pokud mám časové údáje o koupi windowsu 7? (Záruku) Pokud se nepletu aktivace by měla jít ? je to legální? Předem díky za odpověď.

Ak mas k tomu PC licencne cislo W7 tak normalne nainstaluj nanovo Win7 a zadaj to licencne cislo z nalepky.
Ak to je notebook a bol tam ten W7 uz od vyrobcu, tak skus najprv recovery na vyrobny stav, spravnou klavesou po zapnuti zavisi od vyrobcu NTB.
Ked mas tie W10 len kratko a bolo to upgrade, tak kdesi v menu o obnoveni by mala byt moznost vratit predchadzajuci OS, do 30dni po update. Potom uz len preinstalovat W7 nacisto. (ta tvoja W7 licencia stale plati)

Mám windows 7 přeinstalovaný na 10.. mám jej už déle. Navíc mám problém s recovery.. nelze mi spustit.. vyhodí mi to error.. ale to mi do teď moc nevadilo :D Spíš jsem myslel či by nešlo stáhnout Win7 z internetu a zadat můj licenční klíč? šlo by to?

Můj poznatek je takový, že na tom webu MS nelze použít jakýkoliv klíč. Dovolilo mi to stáhnout ISO po zadání klíče ke krabicové verzi, ale v případě klíče k předinstalovanému OS (OEM) mi to stažení nedovolilo s poznámkou, že se mám s žádostí o instalační médium obrátit na výrobce HW.