Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil se k wifi připojí, ntb ne.

Zdravím,
Mám problém s novou wifi. Nastavil jsem ji podle postupu co byl v návodě (instalační cd) alw i tak se z ntb nedokážu připojit. Píše to "K této síti se nedá připojit". Z telefonu to šlape jak má. Nevíte prosím co s tím?

Nastavil jsem ji podle postupu co byl v návodě

nikdo neví, co je v tvém tajném návodu k tajnému routeru, nebo co sis myslel že tam je.
takže díky za (ne)informaci - nastavoval jsi nějaký router podle zcela zbytečného cd a notebuku se to nelíbí - lidi dělají různé nesmysly a trestné to není, tak co s tím.

asi tak: pro zabezpečení wifi "n" norma předepisuje jedinou možnost: wpa2 + šifrování aes.
jenže jdou nastavit i jiné kombinace, některým wifikrámům je to jedno, jiné se nejsou schopny připojit.

takže na tvém tajném routeru doporučuju zrušit automatickou volbu zabezpečení wifi, místo toho napevno wpa2 + aes, pak to třeba pojede.
doufám, že notebuk nemá win xp se servicepackem 1.