Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno E-mail Centrum.cz na Outlooku 2013...

Dobrý večer,

mám problém s konfigurací e-mailové adresy na Centrum.cz v Microsoft Outlook 2013. Postupuji takto:

SOUBOR > Informace > Přidat účet > Ruční nastavení nebo další typy serverů > POP nebo IMAP > Zadám všechny údaje > vyberu IMAP > zadám e-mailovou adresu (ve formátu XXXXXX@centrum.cz)a heslo > vyberu Další nastavení > tam zaškrtnu Server pro příchozí poštu vyžaduje ověření (nebo tak nějak to tam je) > porty zadám 993 - SSL a 465 - SSL > OK > Další

Poté dojdu k dialogu, kde se ověřuje nastavení a když to dojde k odesílání zkušební zprávy. Vybafne na mě další dialog, kde jsem tázán na e-mail a heslo (to už je uložené) a když klepnu na OK, tak to vyjede zase, dám zase OK a opět to vyjede a pořád dokola. Nejsem schopný udělat nic jiného než to vystornovat a mít smůlu.

Nevíte, co by se s tím dalo dělat? Ve schránce je IMAP povolený. Díky za pomoc, j.m.

Radí tady blbě a složitě. Nakonfiguruj tam POP3 a SMTP. Imap zkus vynechat. Máš-li adresu xx@centrum.cz a na jejich webovém rozhraní to jede,tak to musí jet i v outlooku. Žádná věda v tom není.Nenastavuj žádné zabezpečení. Měla by jet i automatická konfigurace. (outlook 2013).