Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poblem z Vykonom Notebooku

Dobry den chcel by som sa opytat na problem s mojiom acer aspire 5250 .....aj ked preinstalujem a sformatujem HDD aj novy windows dam tak mi po 2 dnoch pouzivania ide strasne pomaly uz som vymenil aj HDD 3x,aj Ram 2x a stale nic nepomaha moze byt chyba na zakladnej doske ?? a hned po preinstalovanio windowsu ide procesor minimalne na 50percent stale aj ked sa snim nic nerobi

Tak to mas zavirene uz po preinstalovani. A ten vir si tam instalujes sam.
Alebo sa spustilo windows update, si to predsa pozri chod do update a daj vyhladat updaty a nainstal a restart a tak dokola az kym tam nebdude nic. Trva to dlho tak to nechaj aj hodiny.
Alebo to nechaj cely den bezat on si ich nainstali aj sam.