Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Herni" notebook do kamionu?

Zdravim, chtel bych se zeptat, vydrží mi baterky v kamionu 2x100AH napajet kazdy den notebook na dejme tomu 2-4 hodiny zátěže? Baterie jsou nové, alternátor se taky měnil tuto zimu. Notebook je slabší, i7, gt740m. Nerad bych někde po gemblení o volném čase nenastartoval....
Díky předem za odpovědi.

Zabudol si napisat jake maju tie baterky napatie, bez toho je to fyzikalne nevypocitatelne. Ale tak ci tak to urcite nebude ziaden problem. Interna baterka ntb ma nejake 4AH pri povedzme 14V, a vydrzi na nu NTB povedzme 2hodiny pri plnej zatazi. A alternator tie 4AH dobije povedzme za hodku alebo aj menej.