Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eclips sdk manager

Zdravím.
Stah jsem si eclips.
V SDK manager postahoval baličky.
Po spuštění mi vyskočí toto.
0195372.png

Překopiroval jsem vše na jiny disk, jestli nemohu mit vadne sektory a nepomohlo.
Několikrat jse smazal api22 a 23 a znovu stahl, nepomohlo.
Jak vyřešít tento problem?
Děkují

Keby si dal to chybové hlásenie do Googla, tak by si našiel riešenia, kde odporúčajú vymazať (odinštalovať) balík Android Wear ARM EABI v7a system image dostupný pod Android 5.1.1 (API 22).

Error: Invalid content was found starting with element 'd:skin'. No child element is expected at this point