Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet

Zdravím
Již něco přes 2 dny mám problém s internetem. Jde o to, že připojený jsem, dostanu se na třeba Seznam.cz a jiné stránky bez problémů. Někdy to načítá déle, ale nakonec se na web dostanu. Zapnu-li FB, youtube, či stahování, tak jakoby internet vypadne. Stahování mi po chvíli napíše "Selhalo", videa se nenačítají, FB zamrzne...a s ním i ostatní stránky.
PC jsem projel na přítomnost malware, trojanů, apod...odstranilo mi to nějaký keye a pár souborů ( zjištění, že holt antivirák nezjistí vše :D ). Tak jsem si myslel, že hůrá, vše pojede oukej...ale ono hov*o. Tak se obracím sem, zda-li někdo neví, čím by to mohlo být? Zdá se, že internet funguje, ale...nejede.

Testy:
20161755209-f4dd

Tož 6ku jsem zrušil, DNS změnil, ale stále ten net jede nějak sekaně...jakoby jel chvíli oukej a za chvíli měl vysoký ping. Asi zkusím >ping v příkazovým řádku...pokud by to napsalo, že vypršel čas příkazu nebo něco takovýho, to znamená, že nějak blbne router? A ten >ping je jedno na co zkusím? Třebas adresu seznamu?

C:\>ping 212.80.76.3

Příkaz PING na 212.80.76.3 - 32 bajtů dat:
Vypršel časový limit žádosti.

Statistika ping pro 212.80.76.3:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 0, Ztracené = 4 (ztráta 100%),

Tak jsem zkusil pingnout adresu seznamu...chtěl jsem něco z netu, protože výchozí brána byla oukej.

C:\>ping www.seznam.cz

Příkaz PING na www.seznam.cz [77.75.77.39] - 32
Vypršel časový limit žádosti.
Odpověď od 77.75.77.39: bajty=32 čas=8ms TTL=24
Vypršel časový limit žádosti.

Statistika ping pro 77.75.77.39:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 1, Ztracené = 3
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundác
Minimum = 8ms, Maximum = 8ms, Průměr = 8ms

Tady jsem to zkusil i jmennou adresou...výsledky mluví za vše.

Problém je tedy v routeru? :/

C:\>ipconfig -all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : -PC
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : D4-3D-7E-4E-C9-09
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.100.100(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 4. května 2016 22:52:42
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 5. května 2016 1:00:21
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 192.168.100.1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.100.1
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 8.8.8.8
8.8.4.4
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{427A8CBE-0B12-4A6E-8B19-BC8446ABDA69}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení Připojení k místní síti* 11:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Tak...už...ipconfig -all

Někde jsem to tady četl :D ok, dík :)

C:\>ping 77.75.79.39

Příkaz PING na 77.75.79.39 - 32 bajtů dat:
Odpověď od 77.75.79.39: bajty=32 čas=8ms TTL=249
Odpověď od 77.75.79.39: bajty=32 čas=7ms TTL=249

Statistika ping pro 77.75.79.39:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 7ms, Maximum = 8ms, Průměr = 7ms

C:\>ping www.seznam.cz

Příkaz PING na www.seznam.cz [77.75.79.39] - 32 bajtů dat:
Odpověď od 77.75.79.39: bajty=32 čas=8ms TTL=249

Statistika ping pro 77.75.79.39:
Pakety: Odeslané = 4, Přijaté = 4, Ztracené = 0 (ztráta 0%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 8ms, Maximum = 8ms, Průměr = 8ms

Předpokládám, žes dal Clean/Vyčistit a všechno smazat. Následuje automatický restart PC. Pak sem dej log, který to vypíše.
V poslední době se stává, že AdwCleaner označuje i některá rozšíření Firefoxu. Pak záleží na tom, jestli je tam chceš, anebo je smažeš (nejsou - alespoň u mě - škodlivá). Musíš si je ale odškrtnout předtím, než provedeš to čištění. Ve tvém případě bych to smazal všechno.

Takže, pánové
Dnes ráno jsem vypl tak na hodinku router, protože se mi zdál přehřátý. No...a když jsem ho znovu zapl, internet mi faká naprosto v pořádku :) Což jsem rád :) Takže...je možné, že by ten internet blbnul kvůli přehřátí routeru? :)
Tak jako tak vám všem děkuji za vaše rady a nápady :) Jste borci :)
Kdyby něco, zase se ozvu.