Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno webkamera

Ahoj, chtěl bych sledovat svého psa když nejsu doma přes webku odkudkoliv. Co k tomu vše potřebuji a jak to mám udělat? Děkuji

Tak potřebujete k tomu cca tisícikorunu a připojení k internetu - v místě, kde máte psa i v místě, kde jej hodláte sledovat. Potom ještě chytrý mobil, nebo počítač.
Za tisícikorunu koupíte kameru: d-link-dcs-930l v místě se psem ji připojíte a nstavíte podle návodu a v místě sledování se k ní připojíte vzdáleně pomocí aplikace myDlink: login