Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí internetového připojení v daný čas

Dobrý den,

existuje nějaký způsob, jak nechat automaticky odpojit PC od internetu v danou hodinu? Je spousta programů s možností nastavit časový limit, ale nikde jsem nenašel nic, co by zamezilo používání internetu např. každý den po 23:00 večer.

Děkuji.

Ne, protože jsem náměsíčný a vždy po pár hodinách vstanu a jdu hrát MMORPG hry. Ráno mě potom bolí hlava. I během náměsíčnosti si umím router zapnout, ale mám špatnou paměť na hesla. Proto hledám vyloženě program, který by bez hlesla nedovolil internetu fungovat.

O Win 10 sa zmieňuješ prvý - krát...

cez príkazový riadok, ktorý spustíš ako administrátor, použi príkaz "net" :

REM set restrictions
net user joe /times:M-F,3pm-9pm;Sa-Su,9am-11am

REM remove restrictions
net user joe /times:all

REM see current status
net user joe

pochopiteľne si to uprav podľa svojho...