Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SestaVA

Ahoj prosím o návrh na pc sestavu hlavně na hry far cry 4, gta 5, battlefield atp.i s windowsem
do 22 tisíc
Díky :)

To zvaž sám, zda skončeno čtvrtou generaci procesoru/s 1150, trochu lepší grafický výkon, ale větší spotřebou, nebo šestou/s.1151 s větší jistotou, že pokud by se posrala deska, tak koupíš/vyměníš jinou, kdežto u čtvrté to bude za rok dva problém.