Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkce,vzhled Windows 7 AERO

Ahoj ... dneska jsem zapl PC a jak mi naskočila plocha atd. tak sem si všiml že vzhled "oken" je jak z Windows XP ... zkoušel jsem to změnit v "Ovládací panely" ale nešlo na to kliknou (jako na změnit motiv) ... prosím poraďte . Předem děkuji :)

opakuju podruhé: podle té hlášky to zkoušíš přes správce zařízení -> grafika -> aktualizovat ovladač, což je služba winupdate. copak je ms výrobcem té grafiky, nebo proč to dokola děláš?

nejdřív musíš zjistit výrobce chipu grafické karty, snad je to něco novějšího.
vlezeš na jejich stránky, stáhneš ovladač a nainstaluješ.
nakonec si zakážeš automatické rozjebávání ovladačů mrchosoftem:

REGEDIT4

; neinstalovat ovladace z webu Winupdate
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching]
"SearchOrderConfig"=dword:00000000

pozn.: win7 přece ukazují "skóre" ve vlastnostech pc - z toho poznáš, jestli je současný ovladač funkční.