Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz na monitor

Zdarec, mám v plánu koupit nový monitor a chtěl bych se před objednáním poradit s vámi. Monitor bude sloužit převážně na hraní her ale i na filmy a internet, prostě klasika. Monitor chci co možná největší proto těch 40 palců méně než 34 bych rozhodně nechtěl...
Pokud máte nějaké výtky nebo něco lepšího rád si nechám poradit.
Děkuji

myslím že není důležité tahat ze mě informace které nepotřebujete, cena u mě nerozhoduje, po finanční stránce mi nyní nic nedělá problém a co se týče gpu už jsem psal že nyní hraji na 4k monitoru (jen 24 palců) a nemám s tím problém. Ale když vám to tak trhá hlavu tak momentální grafiku mám 980ti, ale do dvou měsícu hodlám přejít na gtx1080.