Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr grafické karty

Zdravím, jsem amatér v PC a chtěl bych se zeptat na výběr grafické karty. Má sestava je Processor-AMD Phenom II X6 1035T, Motherboard Hewlett-Packard p6547sc, RAM 4x 2GB a grafická karta ATI/AMD Radeon HD 5450/5470/5490/5530/6230/6250/6290. Je to koupená sestava v kamenném obchodě, takže její herní výkon je absolutně mizerný. Chtěl bych se zeptat, jestli stačí koupit lepší grafickou kartu nebo už ani ta nepomůže, popř. jakou by jste mi doporučili. Měla by se pohybovat cirka do 7000 Kč. Nemusí to být žádný extrémní výkon, stačí mi aby to mělo dostatečný výkon pro hru Counter-strike:Global Offensive a pár starších her jako je Skyrim nebo Gothic 4.

Děkuji za vaše odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

To mě je jasný jenže na druhou stranu ber že i teď stavěj lidi levnou sestavu s GTX750Ti třeba,to si musí ujasnit on jestli bude stavět v brzkém budoucnu novej Pc komplet nebo ne a druhá otázka pak taky za kolik,hry si na tý GTX950 zahraje v pohodě,ten zdroj bude stačit taky na střední třídu GPU když budou žrát spíš míň...
(neposuzuju výkon těch GPU teď a co bude,chceš snad říct že kdo koupil třeba GTX560 jako já dřív že je v novým Pc nepoužitelná už? Na hraní stačí tak jako tak když nehoníš FPS.:-))