Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartwatch u8 vs u8 plus

Oba dva tebou uvedené odkazy vedou na zboží s názvem U8 plus. Na tom druhém odkazu mi z popisu zboží plyne, že se asi bude jednat jen o U8. Protože z té tabulky podporovaných funkcní u iOS je patrné, že nepodporují všechny funkce.

Jestli to celé je podraz nevím. Asi bude lepší kontaktovat prodejce a nesrovnalosti si vyjasnit.

Btw. na iPhone prachy máš, ale řešíš tady čínské hodinky kdovíjaké kvality za cca 20$?

Já osbně od chytrých hodinek očekávám hlavně to, aby ukazovaly hodiny a notifikace z mobilu. K tomuto účelu mi naprosto perfektně slouží tyto hodinky a mohu je jen doporučit.