Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trusted Installer

dobry den preji. potrebuji poradit. Mela jsem starsi notebook ktery mi odesel a pomohlo se mi z nej zachranit hdd ze ktereho jsem udelala externi hdd. Bohuzel mi tam zustalo i program files a windows a nejde mi to odstranit. kdyz se to snazim odstranit hlasi mi to ze musim mit povoleni Trusted Installer. Jak to muzu z toho hdd odstranit a nevymaze se mi neco i z pc? Mela jsem tam windosx vista a ted mam v pc windows 10. dekuji za odpoved

• Musis prevzit opravneni na sebe, predstav si tu slozku jako "objekt", na tuto slozku klikni pravym tlacitkem mysi, zadej "VLASTNOSTI" a nasledovne si najdi "ZABEZPECENI" tam muzes prevzit vlastnosti toho objektu /"VLASTNIK" - zmenit = TY/tvé uzivatelské jméno .:-)