Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje se nastavení Grafiky

Ahojte lidičky,
mám jistý problémek a s jednout věci, kdybyste byli hodní, mohli by jste mi pomoc?

Tady je problém:
Když kliknu na plochu pravím (na na ikony), u vás s zobrazí Nastavení Grafického adaptéru nabo tak něco, ale u mne ne jak je to možné?

Post.Scriptus.
Grafická kartička: "mobile intel 965 express chipset family"

To se zobrazuje jenom těm, kteří si s ovladačem grafické karty nainstalovali i ovládací panel karty.
Při instalaci ovladačů jsou všelijaká zatržítka... a taky záleží na verzi ovladačů.
Někdy instalátor obsahuje čiště jenom ovladače, jiná verze to má i s Control panelem.