Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graficka karta

Dobry den chci se zeptat mam základní desku Asus P5K-E/WIFI-AP procesor Intel Core 2 Duo E8500 paměti Corsair XMS2 DDR2 800 4x1GB.
Chtěl bych koupit novou herní grafickou kartu zatím mám AMD hd 4850 a chtel bych alespon AMD hd 6870 ale nevím zda li to není zbytečné jestly pojede na plny výkon kvuli základní desce má pci expres verze 1 a nevím jak je to s propustností ta grafika má okolo 120 GB/s.Díky

Záleží, jaké hry chceš hrát.

Jestli máš v plánu rozšířit množství starších her, které pojedou slušně, můžeš vylepšit grafiku.
Na novější hry to ale nebude nikdy.
Už jen kvůli ceně DDR2, které by bylo nutno navýšit a taky dokoupit CPU.... to už se vyplatí upgradovat komplet.

Z novějších her například nikdy pořádně nepojedou:
- Arkham Knight
- Witcher 3
- Far Cry4
- COD MW (poslední díl)