Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna CPU v NTB (AMD)

Ahoj, aktuálně mám v NTB cpu AMD Turion X2 @2Ghz (RM-70)...Chtěl bych si sehnat někde nový..ale mám malou otázku.Mám sehnat RM nebo ZM?Jaký je tam rozdíl?Můžu mít RM-76 ale ZM modely jsou zase o něco lepší ne?

Tak pánové výměna cpu v mém notasu AMD A4 3300M na AMD A8 3500 proběhla s dost blbým problémem, kurvy z Číny mě poslali cpu, s pár ohlýma pinama!!! Rovnal jsem je dement, až se podařilo zasunout cpu do patice (heuréka).

Jinak cpu hned funguje, ovladač se restartoval, a notas jede jak nic. Takže mám najednou čtyřjádro a ještě výkonější igp. Sakra ted jsem zjistil, že mě nejede jedna pamět. Takže se odmlčím.

Tak vše v pořádku, pamět špatně zapadla. Jinak teplota viz snímek z occt.

Jinak dodám, že mě najednou jede Crossfire X.